Kniha návštěv

Datum 16.01.2011
Vložil zizi
Titulek chico

přeju chicušce abi měla ještě dlouhej život.

Datum 03.07.2010
Vložil Blanka Zoulová
Titulek Něvská maškaráda

Dobrý den svou kočičku bezesporu milujete,ale to že jí nazíváté něvou uráží opravdové něvy.Výše máte odkaz kde se můžete podívat jak něva má vypadat a věřte,že kazíte práci lidí,kteří se hodně nadřeli aby byla něva plně uznaná nebudu zde tyto lidi jmenovat já mezi ně nepatřím ,ale velmi si jich vážím a věřte,že to co děláte vy je velmi neprofesionální.

Datum 14.10.2011
Vložil Stepa
Titulek Re: Něvská maškaráda

Vazim si vaseho nazoru a stejne jako mnoho tech, kteri jinevideli nazivo a neznaji minulost mate jeji vada srsi (je o mnoho kratsi, nez by mela byt - coz je uvedeno v popisu)...
Tatinek kotat je papirove uznan, tak muzete porovnat rozdily stavby tela, hlavy se nelisi ... jen ta nase srst :) Proto se take nevydavame za papirovou kocicku a vsude tuto vadu udavame. :)

Datum 30.06.2010
Vložil Hana Lepková
Titulek Chov něviček

Dobrý den,
ráda bych Vás upozornila na to, že na diskusním foru www.nevy.info se probírá Váš "chov". Prosím, zamyslete se reálně nad označením Vaší kočičky jako něvská maškaráda. Nevím, kteří odborníci ji tento status přisoudili, ale promiňte, i když je velmi milá, něvu opravdu nepřipomíná.
https://nevy.info/cs/node/508

Datum 30.06.2010
Vložil Dita Taylorova
Titulek Chov nevicek

Pokud to myslite s chovem nev skutecne vazne, zde muzete najit mnoho uzitecnych informaci: https://nevy.info/cs . Dozvite se tam napriklad, jak ma neva skutecne vypadat, nebo jaky je rozdil mezi chovem a mnozitelstvim. Vrele doporucuji!

Datum 03.11.2009
Vložil Chico+Steky
Titulek Dekujeme

Dekujeme za navstevu a prani. Mame se moc fajne. Ted vedle mne na druhe zidli lezi vsechna kotata, koukaji, co to sem pisu a pomalu usinaji po narocne koteci bitce :o)

Datum 11.10.2009
Vložil kavy
Titulek Chiko

Přejeme Chiko spoustu dalších veselých let

 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode